• wPolsce.pl
  • Sieci

Drodzy Czytelnicy!

Od lat wspólnie walczymy w obronie łączących nas polskich wartości, rozwoju Polski, dobrego imienia naszej Ojczyzny. Mimo bardzo skromnego budżetu, rozważnie gospodarując pozyskanymi środkami, zbudowaliśmy redakcję, która skutecznie stawia opór potężnym koncernom medialnym.

Bezkompromisowo pilnując Polski i prawdy, nigdy nie negocjując ze złem, każdego dnia zderzamy się z politycznymi blokadami na rynku reklamowym i dystrybucyjnym, dotykają nas także represje, w tym w postaci absurdalnych wyroków sądowych. Padające ostatnio w przestrzeni publicznej groźby karania dziennikarzy niepokornych wobec III RP oraz zapowiedzi wprowadzenia cenzury ideologicznej będą kolejnym trudnym wyzwaniem.

Źli ludzie chcą zbudować medialny monopol by za czarną kotarą, bez świadków, znowu Polskę zwijać, wyprzedawać, uzależniać od obcych potęg i demoralizować.

Nie pozwólmy na to! Ale sami nie damy rady. Konieczna jest Państwa pomoc. Dlatego zwracamy się z prośbą o regularne wsparcie. Każda złotówka się liczy, żaden grosz nie został i nie będzie zmarnowany.

Redakcja portalu wPolityce.pl, tygodnika „Sieci” i telewizji wPolsce.pl


Płatności przez internet

Skorzystaj z bezpiecznych i szybkich płatności

Jeżeli nie masz możliwości zrobienia przelewu
przez internet, skorzystaj ze stacjonarnej wpłaty na poczcie.
Pobierz i wydrukuj gotowy blankiet.

pobierz druk

Dane do przelewu

Fratria sp. z o.o.

PKO Bank Polski SA

69 1020 4900 0000 8202 3036 2577

dla transakcji zagranicznych

BIC (SWIFT) - BPKOPLPW

PL 69 1020 4900 0000 8202 3036 2577

Dokonując wsparcia akceptujesz Regulamin serwisów internetowych Fratrii sp. z o.o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności serwisów internetowych Fratrii sp. z o.o.